Jelena Žeželj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biografija

Ići dole

Biografija Empty Biografija

Počalji od Admin Pon Okt 15, 2007 7:36 pm

Jelena Žeželj
Nadimak:Žeža
Datum rođenja:12.10.1987.
Pol:ženski
Horoskopski znak:Vaga
Zanimanje:Student
Obrazovanje:Gimnazija
Mesto stanovanja:Beograd
Bračno stanje:Neudata

Izjava
Zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu baš zbog sebe same, zbog mojih osobina, zbog toga što sam lepa, pametna, zgodna, obrazovana osoba i što je najbitnije normalna uz poneku manu koja me čini drugačijom od drugih.
Biografija:
Rođena u Beogradu, ima 19 godina. Završila je VII Beogradsku gimnaziju na Zvezdari, a trenutno studira Učiteljski fakultet, u slobodno vreme honorarno radi promocije.
Uzor u životu joj je Viktorija Bekam jer je sama izgradila svoju karijeru i udala se za fudbalera. Omiljena boja joj je roze, a atletika joj je omiljeni sport. U slobodno vreme voli rekreativno da trči. Najviše se ponosi svojom samostalnošću, jer misli da je to osnov za sva njena dostignuća. Ako bi je Veliki Brat učinio poznatom, ona bi svakako davala primer drugima i bila bi ono što jeste.
Moto:
Jednom se živi.
Motiv:
Mislim da je učešće u Velikom bratu veliki izazov jer se u toj Kući susrećete sa raznim situacijama i različitim ljudima.
Savršen dan:
Za mene je savršen dan kada nemam obaveze i imam vremena da se posvetim sebi. Ustanem oko 10 sati, doručkujem, istuširam se, odem kod frizera, u šoping, na trčanje, u solarijum, dođem kući, malo odspavam pa oko ponoći krenem u noćni život sa tri drugarice.
Biografija Jelena_zezelj_velika
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.10.2007

https://zezelj-jelena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu